מצבות נחלה

בניית מצבות

מצבות נחלה מספקת שירות בניית מצבות ברחבי הארץ
שירות חם ויחס אישי הינם חלק בלתי נפרד עבור לקוחותינו.
לקבלת מידע או שירות אנא השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

גלרייה

אותיות מצבה

איזה כיתוב מתאים למצבה?

ישנם מספר סוגי כיתוב אותיות מצבה. לכל כיתוב יש לו את הייחוד שלו ואת היופי שלו. אך מה באמת מתאים לאבן המצבה? לפניכם כתבנו את כל סוגי הכיתוב האפשריים ומה באמת מומלץ בהתאם לאבן המצבה שבחרתם או שאתם עתידים לבחור.

אותיות חריטה בהתזת חול
בטכניקה זו מתיזים על גבי האבן חול בלחץ גבוה המכרסם את פני שטח המצבה ויוצר את המשטח המיוחד היוצר את האות. לאחר שלב התזת חול לתוך האבן בהתאם לבחירת גופן אותיות, ניתן לצבוע את האותיות בצבע שמן לפי בחירה. שיטה זו מומלצת מאוד על מצבה בעלת אבן כהה, משום שנוצר קונטרס טבעי המבליט את אותיות המצבה ולכן אין צורך בצביעת האותיות כלל.

לאחר התזת חול קודחים חורים על החריטה עצמה ויוצקים לתוכן עופרת עד סוף מילוי האות. שימו לב ששיטה זו אינה מתאימה למצבות גרניט.


אותיות תבליט
חציבת אותיות מצבה והבלטתן מתוך האבן. יש לשים לב שע"פ ההלכה אותיות הבולטות מביאות לידי שכחה.


אותיות הפוכות (נגטיב)
התזת חול מסביב לאותיות המצבה, אך לא בתוכן. האפקט הנוצר הוא שהאותיות נשארות מבריקות ויוצאות החוצה, ולעומתן השיש מסביב הופך למט.

אותיות מודבקות
חיבור אותיות על ידי הברגה לגוף המצבה. אותיות אלו אינם חלק מגוף המצבה, ולרוב עשויים מחומר ברונזה. שיטה זו נעשת כשגוף המצבה אינו סימטרי, כגון במצבות סלעים.


לייעוץ חינם בנושא התקשרו עכשיו 050-8551667 ונשמח לעזור.

אודותינו


איכות וותק בניית מצבות

מצבות נחלה נמנית עם בוני המצבות המקצועים בארץ, עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף המצבות, ומעמידה ברף עליון את איכות הבניה וחומר של המצבה. צוות בוני מצבות של החברה הינם תיקים ומקצועים בתחום המצבות אבן ושיש. מצבות נחלה הינה קבלן מצבות מורשה בכל חברות הקדישא בארץ. החברה מתמחה בבנית מצבות, חידוש מצבות, עיבוד שיש והאבן בתחום המצבות המעוצבות והתעשייה שיש למטבחים, בניין, ספים לחלונות.

מומחים בכל סוגי השיש והאבן

מומחים בכל סוגי המצבות

שירות חידוש מצבות

אנו מחדשים מצבות ומחזירים את יופיה והדרה של המצבה. משקמים את חלקת הקבר, מסירים כל גורם מפריע, עוקרים צמחים ועצים המזיקים למצבה, מלטשים ומבריקים את האבן והשיש, צובעים וחוקקים מחדש אותיות מצבה שנהרסו, ממלאים סדקים וחורים ואם יש גינה גם מטפחים ומשקמים אותה כראוי.

שירות ייעוץ ללא התחייבות

אנו מעניקים שירותי ייעוץ והסבר מפורט בבניית המצבה, בחירת אבן מצבה המתאימה לכם, והכיתוב שעל גבה, שתלוי על איזו אבן יעשה ואיזה סוג כיתוב מצבה הכי כדאי לכם. הייעוץ ניתן ללא התחייבות כלל.

מתן שירותים נוספים

החלפת בתי נר מצבה, לוח זיכרון לבית הכנסת וכל דבר הנלווה למצבה. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטל' 050-8551667

לכל שאלה אנחנו כאן לשרותכם

דילוג לתוכן